KALĖDINIAI RENGINIAI SU STEBUKLINGAIS TROLIAIS!

„Stebuklingos Trolių Kalėdos“

(Naujas spektaklis)

 

 

 

 

 

Šių metų gruodžio 14 – 27 dienomis Girstučio kultūros centre į gražius ir nuotaikingus Kalėdinius renginius kviečia profesionalus Domino teatras. Bus parodytas spektaklis „Stebuklingos Trolių Kalėdos“. 

Patirkite nepamirštamus nuotykius kartu su linksmaisiais Troliais! Šokių ir dainų kupinas spektaklis vaikams „Stebuklingos Trolių Kalėdos“, pasakojantis istoriją apie draugystę, šiemet pakvies visus vaikus pamatyti stebuklingas Trolių Kalėdas, o po spektaklio mažųjų lauks žaidimai ir šokiai su pačiu Kalėdų seneliu!

Troliai – tai maži, spalvoti ir draugiški personažai, besidžiaugiantys kiekviena savo diena. Jie šoka, dainuoja ir be galo mėgsta apsikabinti. Visas jų gyvenimas – tai didelis džiaugsmas. Tačiau vieną ankstyvų Kalėdų rytą Trolių miestelį užklumpa nelaimė – jame dingsta visos spalvos ir Troliai staiga tampa labai liūdni ir nelaimingi... O ne! Kaip galėjo taip atsitikti? Kur galėjo dingti spalvos? Tai išsiaiškinti padės Popytė ir Šakius. Šie drąsūs herojai leisis į stebuklų ir nuotykių kupiną kelionę, kurioje turės įveikti netikėtus galvosūkius, patirti daug išbandymų bei išmoks daug vertingų pamokų.

Dėl informacijos ir vietų rezervacijos kreipkitės telefonu +37067059519 arba rašykite el. paštu renginiai@dominoteatras.lt

 

 

 

  

Vieta: 

Tre, 2019-10-23 15:51