Paroda „Atgimimas“, skirta Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai

 

Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje bei „Girstučio“ kultūros ir sporto centre jau 24-tą kartą vyksta Kauno dailininkų klubų „Meno sparnai“ ir „Sfinksas“ organizuojama paroda „Atgimimas“, skirta Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai.

Lankytojų dėmesiui menininkai iš Kauno ir kitų Lietuvos miestų pateiks apie 100 geriausių savo kūrinių Lietuvos atgimimo tema. Tai tapybos, akvarelės, grafikos, keramikos, tekstilės, skulptūros ir autorine technika sukurti darbai.

„Lemtingi 1918-ieji ir 1990-ieji svarbūs kiekvieno lietuvio tapatybei. Parodai neatsitiktinai pasirinkta atgimimo tema, juk Atgimimo metais visi su didžiuliu entuziazmu siekėme nepriklausomos, atgimusios Lietuvos. Kaunas iki šiol yra stiprus patriotinis miestas, tad ir parodą rengiame šiame mieste. Parodoje menininkai kvies pažvelgti į dabartinę lietuvybę“, – sakė vienas iš parodos organizatorių Marijus Petrauskas.

Kauniečiai ir miesto svečiai parodą galės apžiūrėti vasario 15–kovo 12 d., o kovo 8 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2) vyks šventinis renginys, kuriame bus apdovanoti geriausių kūrinių autoriai.

Parodos lankymas nemokamas, o "Girstučio" kultūros centre vykstančių renginių metu įėjimas į parodą - tik įsigijus renginio bilietą.

Maloniai kviečiame!

 

Vieta: 

Pir, 2020-02-17 11:11