Kasos tel.: 837 454480
Kasa dirba: II-VI 15-18.30 val.
Kasoje atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.

Ieva Narkutė "Visos meilės taisyklės"

Koncertas
Data
Spalio 24 d. 19:00
 
Bilietų kainos
17.80-23.80  €

Visos meilės taisyklės! Išgirskite paskutinį kartą!

Didžiulės sėkmės sulaukusi Ievos Narkutės autorinė programa „Visos meilės taisyklės“ bus parodyta paskutinį kartą: spalio 24 dieną – Kaune „Girstučio“ kultūros rūmuose ir spalio 29 d. – Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje. „Jei dar negirdėjote, tai nedelskite, o jei girdėjote, ateikite dar kartą pasitikrinti žinių ir išlaikyti egzamino“, – juokiasi Ieva Narkutė.

Paskutiniam kartui dainininkė pažadėjo rasti porą labai specialių taisyklių, kurios palengvintų atsisveikinimą. Juk su tuo, ką įsimyli, išsiskirti visuomet sunku. Ir nesvarbu, ar tai būtų mylimas žmogus, ar širdį palietęs koncertas.

Kokios nuotaikos bus „taisyklių“ atsisveikinimas, gal nereikėtų per daug spėlioti. Geriau jau ateiti ir savo akimis pamatyti, nes, kaip sako klasikai: jeigu buvo pirmas kartas, tai ir paskutinis bus.

Ievos Narkutės sukurta programa „Visos meilės taisyklės“, kurią ji dar pavadino „dainuojamosios psichologijos seansu“, nuo pat pradžių pataikė tiesiai į klausytojų širdis.

Kiekvienas mūsų yra išgyvenęs laimingą arba nelaimingą, o dažniausiai – abi meilės rūšis. Kiekvienas bent kartą skyrėsi su mylimuoju ir puikiai žino, kaip tai nelengva išgyventi, net jei skyrybos vyko darželio laikais. Kiekvienas sukūręs šeimą ir jaukiai joje pagyvenęs, vieną dieną sunerimsta, kad kažkas lyg ir nebe taip, kaip anksčiau, ir kaip tą „anksčiau“ susigrąžinti?

Ieva Narkutė padės jums susigaudyti jausmų labirinte. Koncerte „Visos meilės taisyklės“ ji taikliai ir šmaikščiai dalijasi įžvalgomis, kurios gimė ir iš nuosavos patirties, ir stebint kitus. Dainininkė pasakojo, kad ne veltui kažkada įgijo klinikinės psichologijos magistro laipsnį. Nors po mokslų Lietuvoje ir Švedijoje ji šios profesijos tiesiogiai nepraktikavo nė minutės, vis dėl prisipažįsta, kad polinkis analizuoti jausmus jai, ko gero, liks visam gyvenimui.

Pradinėje „Visų meilės taisyklių“ versijoje, be 12 taisyklių bei jų aptarimo, buvo ir 16 dainų. Jas Ieva kruopščiai atrinko iš visų trijų savo albumų. Vėliau programa kito: prisidėjo naujų taisyklių ir dar naujesnių dainų. Štai festivalyje „Untold City“ ji pristatė vasarai subalansuotas meilės taisykles, o pasirodydama Palangoje, visada prisimena kurortinius romanus ir jų labai savitas elgesio subtilybes. Ieva sako, kad dviejų vienodų koncertų, kaip ir dviejų vienodų meilės istorijų, nebūna.

Pen, 2019-09-20 15:29