Kazimiero mugė 2020

Kviečiame visus į Kazimiero mugę kovo mėn. 13-14-15 d. Kauno Nemuno saloje, prie Žalgirio arenos

Mugės savaitgalį Kauno Nemuno saloje prie Žalgirio arenos tris dienas tradiciškai įsikurs virš 1000 mugės dalyvių – ūkininkai, bitininkai, duonos kepėjai, amatininkai, tautodailininkai, tautos paveldo atstovai, aludariai, kalviai, liaudies meistrai bei meistrai kūrėjai.

Bus galima paskanauti įvairių nacionalinių patiekalų bei gardėsių, pasivaišinti kaimiška gira bei alumi, vieni iš geriausių Lietuvos restoranų ir maitintojų vietoje gamins ir prekiaus įvairiais karštais patiekalais. Ūkininkai keps specialiai paruoštus paršelius, pamario žvejai vietoje keps ir rūkys šviežiai sugautą žuvį.

Mugėje dalyvaus svečiai iš Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Vokietijos, Vengrijos, Belgijos, kurie pristatys savo šalių gaminius.

Mugės erdvėje bus formuojami specialūs „kiemeliai“, kuriuose atskiros gamintojų ir kitų mugės dalyvių grupės pasiūlys savo gaminius.

Šventėje visus linksmins liaudiškos muzikos kapelos, ansambliai, vyks įvairūs žaidimai ir šokiai, liaudies meistrai demonstruos ir mokins įvairių amatų, bus įvairių siurprizų ir įdomybių.

Bus suformuotos atskiros erdvės su karuselėmis ir atrakcijomis vaikams.

                                 Laukiame Jūsų !

Šventės organizatorius – Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga

Partneriai- VŠĮ „Girstučio kultūros ir sporto centras”, Lietuvos kaimo turizmo asociacija

 

 

Vieta: 

Pen, 2020-02-21 13:14