Kasos tel.: 837 454480
Kasa dirba - II-VI 14-18 val. ir 2 val. prieš renginį.
Kasoje atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.

Naujametinė gero humoro dozė

Kitas kampas
Data
Sausio 15 d. 20:30
 
Bilietų kainos
8-18  €
Aktoriai

Kiril Glušajev,
Audrius Bružas,
Martynas Nedzinkas,
Oskar Vygonovski,
Balys Latėnas,
Marius Čižauskas,
Dmitrij Golovanov

Naujametinė ‘19 „Gero humoro dozė“

Teatras „Kitas kampas" jau trečius metus iš eilės kviečia tave į grandiozinį šou - Naujametinę '19 „Gero humoro dozę". Šventės apdovanoja kiekvieną neišdildomais įspūdžiais: brolis atitempia savadarbę petardą, kuri kieme palieka skylę, tetos Valės makiažas, nustelbiantis net Kalėdinę eglutę, papuošia visas nuotraukas ir aišku, kaip gi be vakarėlio sielos - dėdės Romo, visus bandančio pralinksminti nesibaigiančiais anekdotais ir juokeliais...

Po tokių neišdildomų įspūdžių, teatras KITAS KAMPAS drąsiai kviečia į šou, kuris bus dar garsesnis, dar ryškesnis ir dar juokingesnis. Visi kartu sujungsim švenčių įspūdžius į vieną bendrą - „Gero humoro dozę".

Naujametinė '19 „Gero humoro dozė" - sausio 4 d. „Compensa" arenoje Vilniuje ir sausio 15 d. Kaune.

10-tas sezonas – tik PRADŽIA!

Jei norisi eiti toli, ne tik tiesiai – tau reikia improvizacijos. Jei norisi eiti savaip, ne tik teisingai – tau reikia improvizacijos. Jei norisi matyti galimybes, ne tik galą – tau reikia improvizacijos. Galiausiai – jei mėgsti juoktis! Tau. Jos. Reikia.

Jau daug žiūrovų tuo įsitikino per devynis „Kito kampo“ sezonus. Jubiliejinį, 10-tąjį, sezoną šį rudenį pradėjęs profesionalus improvizacijų teatras sako: „Viskas tik pradžia.“ Bet kuri situacija gali būti pradžios taškas naujai ir, svarbiausia, linksmai istorijai, jei pažvelgi kitu kampu.

Žvaliom akim į situacijas žiūrės aktoriai Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Martynas Nedzinkas, Balys Latėnas, Oskaras Vygonovskis, Marius Čižauskas ir muzikantas Dmitrijus Golovanovas. Ašarotom nuo juoko akim žiūri tu.