Kasos tel.: 837 454480
Kasa dirba: II-VI 15-18.30 val.
Kasoje atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.

(Ne)ištikimybės spąstai (Bus perkeltas)

Kitoks teatras
Data
Kovo 17 d. 18:00
 
Bilietų kainos
13-18  €
Režisierius

Ričardas Vitkaitis
Įvaizdis

Eglė Krasnovė

Aktoriai

Aušra Štukytė

Vitalija Mockevičiūtė

Ramūnas Šimukauskas

 Mieli žiūrovai,

 Informuojame, kad spektaklis ,,(Ne)ištikimybės spąstai", kuris turėjo vykti 2020 m. kovo 27 d. 18 val. Girstutyje (vėliau - gegužės 29 d. 18 val., spalio 3 d. 18 val., lapkričio 15 d. 16 val. ir 2021 m. sausio 30 d. 16 val.) yra perkeliamas į 2021 m. kovo 17 d. 18 val. 

Bilietai galios tie patys. Daugiau informacijos: Bilietai.lt, , tel. nr. 8 656 86413       

                                                                                                                                                                                                                                        "Kitoks teatras"                                         

 „Kitoks teatras” pristato efektingą komediją ,,(Ne)ištikimybės spąstai“, kurios klastų labirintai stebins ties kiekvienu posūkiu: pinklės čia spendžiamos taip įnirtingai ir meistriškai, kad galiausiai pranoksta pačius melavimo guru.

   Klampaus melo katilas užverda didmiesčio bute. Į prabangių apartamentų šeimininkės pinkles patenka susirgusio kolegos atvykęs pakeisti meistras. Jis net nenutuokia, kur įsivėlė! Palaipsniui ir pati buto šeimininkė patenka į nelauktos viešnios, netikėtai išdygusios tarpduryje, spąstus. Atėjusi ponia grasina atskleisianti daug nemalonių faktų apie šeimininkę. Netikėtai užviręs ginčas perauga į melavimo čempionatą, kuriame dėl pirmosios vietos varžomasi be skrupulų.

   Kokias intriguojančias staigmenas meistras spontaniškai paruoš abiems ponioms? Kas privers išvirsti iš koto? Ar melo kojos tikrai trumpos, o ką jei jis su aukštakulniais? Sužinosite apsilankę naujausioje ,,Kitokio teatro” komedijoje ,,(Ne)ištikimybės spąstai“, kupinoje netikėtumų, nelauktų siužeto viražų ir galiausiai nokautuojančioje veikėjų-meluotojų virtuoziškumu.

  Vaidina: Aušra Štukytė, Vitalija Mockevičiūtė ir Ramūnas Šimukauskas – žiūrovams gerai atpažįstami iš TV laidos ,,Dviračio šou” personažų, televizijos serialų, filmų ir teatro projektų.

    Dėmesio: komedija galima sukelti nevaldomus juoko priepuolius!

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Pir, 2020-03-16 18:50