Kasos tel.: 837 454480
Kasa dirba - II-VI 14-18 val. ir 2 val. prieš renginį.
Kasoje atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.

Ofelijos

Atviras ratas
Data
Balandžio 14 d. 18:00
 
Bilietų kainos
9,85  €
34 Lt
Režisierius

Ieva Stundžytė

Aktoriai

Elzė Gudavičiūtė,
Marija Korenkaitė,
Judita Urnikytė,
Toma Vaškevičiūtė,
Aldona Vilutytė

Nuotraukos iš spektaklio

„Ofelijos“

PREMJERA!

„Mes žinom, kas esam, bet nežinom, kuo galime tapti.“ (W. Shakespeare‘as)

Ar yra pasauly toks vaidmuo, dėl kurio gyvenimo atsisakyti būtų verta? Kokią kainą moteris – aktorė, režisierė –  sumoka už galimybę kurti teatre?  Ar kada susimąstėte, kokius demonus ir kokius angelus gali prikelti iš pirmo žvilgsnio nekaltas Ofelijos vaidmuo? 
Teatro Atviras ratas spektaklis "Ofelijos" - tai laboratorija, kurioje, ieškant atsakymų į esminius aktorystės klausimus, neatsiejamai susipina provokacijos ir išpažintys, išorė, paviršius ir vidinė, neretai užslėpta asmeninė gelmė, galiausiai, skausmas ir vidinės dramos. Šis spektaklis ne tik klausia, kas yra aktorė, kas yra moteris, kur pasibaigia viena ir prasideda kita, bet kartu ir formuoja esminį ne tik teatro, bet ir viso gyvenimo prasmės klausimą.

Teatras ATVIRAS RATAS, tęsdamas kūrybinės laboratorijos tradicijas, pristato vienos dalies spektaklį „Ofelijos“ pagal režisierės Ievos Stundžytės debiutinę pjesę „Aš, tu ir Ofelija“. Spektaklyje vaidmenis kuria kviestinės aktorės Aldona Vilutytė, Toma, Vaškevičiūtė bei Elzė Gudavičiūtė, ir teatro Atviras ratas aktorės Marija Korenkaitė ir Judita Urnikytė. Violončele griežia muzikos autorius Vytautas Leistrumas.  Spektaklio scenovaizdžiu ir kostiumais rūpinasi patyrusi teatro dailininkė Vilma Galeckaitė-Dabkienė.

Kompozitorius: Vytautas Leistrumas

Kostiumų dailininkė: Vilma Galeckaitė – Dabkienė

Šviesų dailininkas: Donatas Pranckėnas

Režisierės asistentė: Eglė Kižaitė

 

Bilietai platinami www.tiketa.lt, TIKETA kasose, "Girstučio" kasoje.