Kasos tel.: 837 454480
Kasa dirba - II-VI 14-18 val. ir 2 val. prieš renginį.
Kasoje atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.

Tikroji dinozaurų istorija

Data
Kovo 31 d. 12:00
 
Bilietų kainos
9-13  €
Režisierius

choreografė – Aušra Krasauskaitė-Berulė
muzikos autorius – Kristijonas Lučinskas
scenografė ir kostiumų dailininkė – Liuka Songailaitė
šviesų dailininkas – Justas Butkus
dramaturgė – Samanta Pinaitytė
grimo dailininkė – Aira Braždienė
garso ir vaizdo režisierius – Jonas Raudonius
režisieriaus padėjėja – Marijana Fokina

Ką esi girdėjęs apie dinozaurus? Gal esi ką nors apie juos skaitęs? Gali prisiekti, kad jie išnyko? Bet ar gerai apsidairei aplinkui, įsižiūrėjai į visus daiktus? Stebėjai krintančias žvaigždes? Ar bent akimirkai buvai užsimerkęs ir paniręs į fantazijų pasaulį?

Mes atversime Tau visatos duris, kur galėsi išvysti saulės sistemos planetas, pažvelgti į dinozaurus iš labai arti ir suprasti jų tikrąją egzistavimo priežastį.
Sužinosi apie dar niekam nežinomus visatos kampelius, apie tikrąjį visatos susikūrimą, tariamą dinozaurų išnykimą ir pirmąją žmogaus kelionę į Marsą. Sužinosi tai, ko nerastum nė viename istorijos vadovėlyje.
Susipažinsi su penkiais išskirtinais dinozaurais ir turėsi progą pamatyti, kaip linksmasis penketukas netikėtai atranda jiems dar nematytą būtybę. Tada užsimezga keista ir labai reta draugystė, kuri dar kartą primena, kokia svarbi yra šeima. Kad klysti nėra blogai, jei iš to mes pasimokome.

Tai istorija aprėpianti visą visatą, kuri dar kartą primins apie tikras ir paprastas vertybes, kurios nėra išnykusios, egzistuoja iki šiol, bet yra pamirštos.

Tik prižadėk, kad atsivesi geriausią draugą, nes tai istorija, kurią gali sužinoti ne kiekvienas. Tai istorija, kuria dalintis galima tik su tais, kurie dar neužaugo ir nenustojo tikėti vaizduote.
 

Spektaklis visai šeimai - „Tikroji dinozaurų istorija“!