Kasos tel.: 837 454480
Kasa dirba - II-VI 14-18 val. ir 2 val. prieš renginį.
Kasoje atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.

Žavios ir pavojingos

Domino teatras
Data
Lapkričio 12 d. 18:30
 
Bilietų kainos
10-17  €
Aktoriai

Larisa Kalpokaitė,

Gabija Jaraminaitė-Ryškuvienė,

Valda Bičkutė, Justė Zinkevičiūtė,

Aurelija Tamulytė, Ineta Stasiulytė,

Aušra Štukytė. 

Nuotraukos iš spektaklio
 
Nors už lango Niujorke siaučia negailestinga žiema, geros draugės smagiai ir jaukiai šį vakarą praleis kartu.  Jos senokai nesimatė, todėl Džesė, negailėdama nei laiko, nei pastangų, pasakiškai išpuošė savo naujuosius namus, iš kurių sklinda viliojantys virtuvės aromatai.
Šio susitikimo nekantriai laukia visos 7 draugės, artimos dar nuo studijų laikų. Tačiau nuo studijų laikų tęsiasi ne tik draugystė, bet ir nuoskaudų šleifas, kuris, akivaizdu, sugadins ir šį vakarą.
O gal, visgi, šį vakarą viskas bus kitaip? Gal Marta nepasirodys? Juk Džesė taip stengėsi susitikimui parinkti būtent Donaldo gimtadienio vakarą... Teisybę sakant, Marta vienintelė iš draugių turi antrąją pusę. Bet kūdikio laukiasi juk ne Marta, o Klerė...
Ramiu turėjęs būti vakaras netrukus pavirsta tikra santykių audra, keliančia grėsmę senai moterų bičiulystei. Tačiau gal būtent tokia ir yra tikra moteriška draugystė, kurioje tarpusavio supratimas ir gebėjimas atleisti tiesiog neįmanomas be pavydo, pykčio ir intrigų?Pavojingas atvirumas, rizikingas kerštas ir jautrūs prisipažinimai, riedantys nuo ašarų pakalnės – viskas apie moteris, kurios pavojingos ne tik viena kitai, bet ir sau pačioms. 
 
Milžiniško populiarumo sulaukusi Lauros Cunningham pjesė, užkariavusi Brodvėjaus ir kitas didžiąsias teatro scenas pasaulyje, jau „Domino“ teatre!